آموزش بالا بردن سرعت راه اندازی ویندوز
آموزش بالا بردن سرعت راه اندازی ویندوز

بالا بردن سرعت ویندوز

بالا بردن سرعت ویندوز

حتما برای شما اتفاق افتاده که موقع بوت شدن و یا راه اندازی ویندوز شما منتظر مانده باشید و بخواهید هر چه زودتر از ویندوز خود استفاده کنید.

صرف نظر از اینکه چه مقدار RAM به سیستم خود اضافه کنید و یا در حال حاضر داشته باشید شما نیاز به مدیریت و یا حذف برخی نرم افزار ها در مرحله ورود به ویندوز خواهید داشت.

ممکن است شما بخواهید برخی نرم افزار ها در ابتدای ورود به ویندوز شروع به کار کرده و یا حتی در پس زمینه (Background) آماده بهره برداری باشند و شما نباید آنها را حذف کنید.

در این زمینه برخی نرم افزار ها که قادر به مدیریت کامل در Startup ویندوز شما در نسخه های ویندوز ۷,۸,۱۰ وجود دارند. شما را با نرم افزار زیر اشنا میکنیم .

این نرم افزار با تحلیل کلیه منابع اعم از برنامه ها و حتی سرویس های سیستم عامل،تمامی Startup ویندوز را تحلیل کرده و موارد و کندی ها در راه اندازی (بوت شدن) ویندوز را به شما گوش زد می کند.

شما به راحتی می توانید بر روی هر یک از آیتم ها راست کلیک کرده> سپس گزینه Delay> سپس هر مقدار ثانیه را یه نرم افزار و یا سرویس خود اعمال کنید. بالا بردن سرعت ویندوز

حتی قادر به غیر فعال کردن هر یک از گزینه ها هستید، کافیست هر آیتم را انتخاب کرده سپس گزینه Disable را انتخاب کنید.البته دقت کنید که نرم افزار مهم کاربردی و یا آنتی ویروس را غیر فعال نکنید.

چگونه سرعت ویندوز را بالا ببریم
چگونه سرعت ویندوز را بالا ببریم

امیدوارم این اموزش مورد توجهتون قرار گرفته باشه .

مقاله های پیشنهادی اونیکس کالا :

راهنمای خرید کامپیوتر استوک

راهنمای خرید کامپیوتر صنعتی

راهنمای خرید مانیتور استوک

معایب و مزایای مینی کیس