آموزش-بکاپ-گیری-از-کروم
آموزش بکاپ گیری از کروم

آموزش بکاپ گیری از کروم

بکاپ گیری از گوگل کروم

همانطور که کیدانید مرورگر کروم یکی از پرکاربردترین مرورگرها به حساب می اید. یکی از مهترین ویژگی های که باعث شده این مرورگر پرطرفدار شود سرعت و امنیت ان می باشد .

بکاپ گیری از کروم

اول وارد مرورگر کروم شوید و سپس از بالا سمت راست بر روی ۳ نقطه عمودی کلیک کنید. اینک از میان گزینه های موجود، گزینه Settings را انتخاب نمائید.

اپدیت-گوگل-کروم
اپدیت-گوگل-کروم

بعد از آن گزینه Sync and google services را انتخاب کنید.

آموزش-بکاپ-گیری-از-کروم
آموزش-بکاپ-گیری-از-کروم

در مرحله سوم برای فعال کردن ذخیره خودکار اطلاعات، گزینه Turn on را انتخاب کنید و اما اگر گزینه Turn off را همانند تصویر ذیل مشاهده می کنید، بدین معناست که تمام اطلاعات شما بر روی حساب جیمیل شما ذخیره شده اند. توجه داشته باشید که شما می توانید تمام اطلاعاتی که ذخیره می شوند را انتخاب نمائید. برای انتخاب می توانید گزینه manage what you sync را انتخاب نمائید.

فهرستی از مطالب پیشنهادی اونیکس کالا :

راهنمای خرید کامپیوتر صنعتی

راهنمای خرید مانیتور استوک

راهنمای خرید کامپیوتر استوک

معایب مینی کیس استوک

بکاپ-گیری-از-گوگل-کروم
بکاپ-گیری-از-گوگل-کروم

میرسیم به مرحلعه چهارم در این بخش در قسمت بالا می توانید گزینه Sync everything را انتخاب کنید که با انتخاب این گزینه تمام اطلاعات مرورگر کروم شما ذخیره خواهند شد. در غیر اینصورت، اگر تصمیم دارید تا تنها چند مورد از اطلاعات شما بر روی حساب کاربری شما ذخیره شوند، گزینه دوم یعنی Customizesync را انتخاب کنید و از بخش موارد زیر، دسته بندی های مربوطه را انتخاب کنید.

گونه-از-گوگل-کروم-بکاپ-بگیریم-؟
گونه-از-گوگل-کروم-بکاپ-بگیریم-؟