آموزش-تبدیل-گوشی-به-میکروفون
آموزش تبدیل گوشی به میکروفون

تبدیل گوش به میکروفون

همانطور که میدانید داشتن یک میکروفون خوب برای کامپیوتر یکی از ملزومات به شمار می‌رود اما شاید به هر دلیل کامپیوتر شما میکروفون نداشته باشد و نیاز ضروری به میکروفون داشته باشید در این زمان باید چه کاری انجام دهیم ؟

در این شرایط بهترین کار این است که گوشی خو را به یک میکروفون تبدیل کنید که کار هم به نظر اقتصادی بسیار باصرفه می باشد .

در این مقاله اونیکس کالا ما به شما اموزش میدهیم که چگونه گوشی خود را به یک میکروفون تبدیل کنید پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید .

آموزش تبدیل گوشی به میکروفون

راهنمای خرید :

خرید کامپیوتر ۳ میلیونی

راهنمای خرید کامپیوتر کامل

خرید کامپیوتر اداری

 استفاده از وای‌فای

دقت داشته باشید که برای استفاده از این روش حتما باید گوشی و کامپیوتر شما به یک شبکه وای‌فای متصل شده باشند.

مراحل انجام کار :

از طریق اپلیکیشن WO Mic در کامپیوتر به تنظیمات رفته و Transport و در نهایت Wi-Fi را انتخاب کنید. به صفحه قبلی برگردید و گزینه Play را بزنید. یک پیام خاکستری رنگ نمایش داده می‌شود که یک عدد در بالای آن نوشته شده است. عدد یاد شده آدرس IP است.

در نرم افزار ویندوز WO Mic نحوه اتصال را Wi-Fi انتخاب کنید و OK را بزنید. در بخش Server IP Address آدرس IP که در گوشی به نمایش درآمده بود را وارد کنید. OK را بزنید تا امکان استفاده از میکروفون فراهم شود.

محصولات پیشنهادی :

خرید کامپیوتر لنوو

خرید مینی کیس استوک

خرید لوازم جانبی موبایل

کامپیوتر دسکتاپ اماده

خرید لپ تاپ استوک

خرید کامپیوتر استوک در شیراز
تبدیل-گوش-به-میکروفون
تبدیل-گوش-به-میکروفون

استفاده از بلوتوث

رای این کار کلید‌های ترکیبی Windows + I را فشار دهید تا وارد تنظیمات شوید. حالا به مسیر Devices > Bluetooth & other devices بروید. گزینه بلوتوث را فعال کنید. حالا کامپیوتر شما از طریق بلوتوث برای دیگر دستگاه‌ها در دسترس قرار خواهد کرد.

حالا بلوتوث را روی گوشی هوشمند خود فعال کنید. چگونگی انجام این کار در گوشی‌های مختلف، متفاوت است اما عمدتا دسترسی به این گزینه از طریق تنظیمات و بخش اتصالات یا Connections رد دسترس قرار گرفته است.

مقالات پیشنهادی :

مینی کیس های لنوو

مینی کیس های دل

خرید کامپیوتر بالا رده

خرید کامپیوتر اسمبل شده

گوشی را از طریق بلوتوث به کامپیوتر خود متصل کنید. انجام این کار نباید دشوار باشد. یک اعلان در کامپیوتر نمایش داده می‌شود تا اتصال از طریق بلوتوث را تایید کنید؛ پیام نمایش داده شده را تایید یا Confirm‌ کرده و به مرحله بعد بروید.

در برنامه WO Mic ویندوز گزینه Bluetooth را به عنوان نوع اتصال با کامپیوتر انتخاب کرده و در نهایت گوشی خود را از بین دستگاه‌ها (بخش Target Bluetooth Device) انتخاب کنید و گزینه OK را بزنید.

در گوشی، اپلیکیشن WO Mic را اجرا کنید و روی آیکون چرخ دنده بزنید تا وارد تنظیمات شوید. به ترتیب Transport و سپس Bluetooth را انتخاب کنید. به صفحه قبل برگردید و آیکون Play را فشار دهید تا انتقال صدای شما به کامپیوتر انجام شود.

آموزش-تبدیل-گوشی-به-میکروفون-اونیکس-کالا
آموزش-تبدیل-گوشی-به-میکروفون-اونیکس-کالا

استفاده از USB

نکته قابل توجه :

( این روش تنها در گوشی‌های اندرویدی قابل استفاده است. )

ابتدا تلفن هوشمند خود را با استفاده از یک کابل USB (ترجیحا کابل متعلق به کامپیوتر) به کامپیوتر وصل کنید. ویندوز از شما می‌خواهد که درایور‌های مربوط به آن را روی کامپیوتر نصب نمایید. مراحل اعلام شده را طی کنید تا کامپیوتر به خوبی گوشی را تشخیص دهد.

برترین مقالات :

خرید کامپیوتر صنعتی

خرید کامپیوتر استوک

کیس مناسب حسابداری

تست سرعت لپ تاپ

حالا از بخش تنظیمات گوشی خود USB debugging را از بخش Developer Options گوشی روشن کنید. تلفن هوشمند شما حالا برای ویندوز به عنوان یک دستگاه شناخته خواهد شد. در کامپیوتر نحوه اتصال را USB انتخاب کرده و در نهایت OK را بزنید.

در گوشی، اپلیکیشن WO Mic را اجرا کنید، وارد تنظیمات شوید و گزینه Transport و در نهایت USB را بزنید. به صفحه قبل برگردید و آیکون Play را فشار دهید تا انتقال صدا به کامپیوتر فراهم شود.

معرفی نرم افزار های تبدیل گوشی به میکروفون در کامپیوتر

1- Wo Mic از بهترین نرم افزار های تبدیل گوشی به میکروفون می باشد که طریقه استفاده از آن را به صورت مفصل در بالا عنوان کردیم.

2- PowerMic Mobile می تواند یک جایگزین خوب برای شما باشد. به جای استفاده از میکروفون، با نصب آن بر روی موبایل، خود را از صرف هزینه اضافه رها کنید.

3- Megaphone Free برنامه ای مخصوص کاربران ios می باشد که می توانید آن را از اپ استور دانلود و نصب کنید.