آموزش تغییر سرعت ماوس
آموزش تغییر سرعت ماوس

تغییر سرعت ماوس

همراهان اونیکس کالا امروز در این مقاله میخواهیم آموزش تغییر سرعت ماوس در ویندوز را داشته باشیم ، تغییر سرعت ماوس گاهی اوقات میتواند خیلی کاربردی باشد ، ئ باعث شود که سرعت و عملکرد ما در حین انجام کارها بالا برود .

یکی از دلایل شایعی که باعث مشود سرعت ماوس پایین بیاید ، ویروسی شدن سیستم ما می باشد ، ولی اگر از این مسئله مطمعن بودید که کامپیوتر شما ویروسی نشده ان زمان باید چطور سرعت ماوس را تغییر داد ؟

تنظیمات تغییر سرعت ماوس

  1. برای تغییر سرعت ماوس کافیست مراحل زیر را با دقت انجام دهید .
  2. ابتدا دو کلید کاربردی Win+R را از صفحه کلید یا همان کیبورد کلیک کنید .
  3. سپس در کادر موجود عبارت control panel را وارد کنید و سپس بر روی OK کلیک نمایید.
  4. از منو نواری که برای شما به نمایش خواهد امد، گزینه Large icons را انتخاب کنید. در این مرحله گزینه Mouse را انتخاب کنید تا وارد تنظیمات ماوس خود شوید.
  5. حالا پنجره Mouse Properties برای شما باز خواهد شد که باید بر روی سربرگ Pointer Option کلیک کنید.

محصولات پیشنهادی :

خرید کامپیوتر لنوو

خرید مینی کیس استوک

کیس اماده

خرید ابمیوه گیری

خرید ابمیوه گیری کنوود

تنظیمات تغییر سرعت ماوس
تنظیمات تغییر سرعت ماوس

 در نهایت می توانید از بحش Motion، سرعت ماوس کامپیوتر را تعیین کنید. توجه داشته باشید که هرچه سرعت را بیشتر کنید، عکس العمل ماوس نسبت به جابجایی های کوچک، سریعتر خواهد بود.

آموزش تغییر سرعت ماوس
آموزش تغییر سرعت ماوس

همانطور که مشاهد کردید سرعت ماوس شما بیشتر شده ، به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر از تغییر انجام دشه رضایت ندارید و میخواهید سرعت را ک یا زیاد کنید کافیست همین مراحل را ادامه دهید تا به سرعت ماسو دلخواه خود برسید .

برترین مقالات :

خرید کامپیوتر استوک

کیس مناسب حسابداری

استفاده از برنامه تنظیمات تغییر سرعت ماوس

در روش قبل ما بدون استفاده از نرم افزار خاصی سرعت ماوس را تغییر دادیم ، ماوس های پیشرفته گیمینگ اغلب با برنامه‌های تنظیمات سازنده ارائه می‌شوند که به شما امکان تغییر تنظیمات را می‌دهند. از این برنامه‌ها می‌توان برای دستیابی به قابلیت‌های اضافی استفاده کرد. اگر ماوس شما دارای دکمه تنظیمات DPI است؛ باید نرم افزار سازنده را نصب کنید تا به شما امکان تنظیم حساسیت ماوس را دهد. از برندهای محبوب موس‌های گیمینگ می‌توان به Logitech و Razer اشاره کرد.

نرم افزار های دیگر هم وجود دارند که با استفاد از ان میتوانید تنظیمات دلخواه خودتان را روی ماوس و کیبود ایجاد کنید ، همانطور که گفتیم این نرم افزار های برای تجهیزات بازی بیشتر استفاده میشود . به عنوام مثال نرم افزار Logitech Gaming Software میتواند شما را در تنظیمات دلخواهتان کمک کند .

راهنمای خرید :

خرید کامپیوتر ۳ میلیونی

راهنمای خرید کامپیوتر کامل

خرید کامپیوتر اداری

راهنمای خرید ابمیوه گیری

راهنمای خرید قهوه ساز

امیدواریم که این آموزش مورد توجهتون قرار گرفته باشد .