آموزش دانلود فیلم از یوتیوب
آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنیم؟

امروزه یوتیوب یکی از بزرگترین پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو در دنیا است . میشه گفت هر ویدیویی که ما بخواهیم را میشه در این پلتفرم پیدا کرد.

حتما برای شما هم پیش امده که بخواهید یک ویدیو را ذخیر کنید و ان را داشته باشید . اما دانلود از پلتفرم یوتیوب کمی سخت است و این کار به اسانی انجتام نمیشود .

امروز ما در اونیکس کالا یک اموزش بصورت تصویری برای شما ضبط کردیم تا به اسانی بتوانید انچه از یوتیوب را میخواهید دانلود کنید ، پس تا پایان این آموزش ویدیویی همراه ما باشید .

راهنمای خرید :

خرید کامپیوتر ۳ میلیونی

راهنمای خرید کامپیوتر کامل

خرید کامپیوتر اداری

دانلود فیلم از یوتیوب :

همانطور که میدانید روش های مختلفی برای دانلود فیلم از یوتیوب وجود دارد که ما در این آموزش یکی از اسان ترین روش ها را برای شما ذکر کردیم .

دانلود فیلم از یوتیوب با کمک وب سایت givefast link :

در این وب سایت شما میتوانید کیفیت های مختلفی از ویدیو را انتخاب و دانلود کنید .

مقالات پیشنهادی :

مینی کیس های لنوو

مینی کیس های دل

خرید کامپیوتر بالا رده

خرید کامپیوتر اسمبل شده

نرم افزارهای دانلود فیلم از یوتیوب :

با استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف نیز می توانید ویدیو های مورد علاقه خود را دانلود کنید. مزیت دانلود ویدیوی یوتیوب با نرم افزار کامپیوتر این است که می توانید علاوه بر یوتیوب از سایت های مختلف دیگر مانند فیسبوک و لینکدین و حتی اینستاگرام هم به دانلود فیلم بپردازید. همچنین سابقه دانلود، سابسکرایب کردن کانال ها، دانلود یک پلی لیست از یوتیوب، فرمت ها و کیفیت های بیشتر و متنوع تر و… نیز از طریق نرم افزارهای کامپیوتری دانلود ویدیو از یوتیوب ممکن است. البته اغلب این نرم افزارها ورژن های مختلفی در سیستم عامل های مختلف دارند و به همبن دلیل برنامه دانلود از یوتیوب با کامپیوتر طرفداران خاص خود را دارد.

محصولات پیشنهادی :

خرید کامپیوتر لنوو

خرید مینی کیس استوک

خرید لوازم جانبی موبایل

خرید کامپیوتر دست دوم

خرید لپ تاپ استوک

  • VDownloader (پیشنهادی)
  • 4K Video Downloader
  • Free download manager
  • WinX YouTube Downloader
  • VideoProc
  • YouTube Downloader HD
  • Internet Download Manager

اگر از یوتیوب استفاده می کنید و به یک رهکار مناسب و کاربردی یا روش دانلود از یوتیوب از طریق کامپیوتر نیاز دارید بهتر است که از نرم افزار استفاده کنید تا همیشه و در سریع ترین حالت ممکن فیلم های خود را با کامپیوتر از یوتیوب دانلود کنید. با یک بار نصب نرم افزار، می توانید از قابلیت های آن به خوبی استفاده کنید. روش دانلود ویدیو از یوتیوب از طریق کامپیوتر با استفاده از نرم افزارهای مختلف که لیست آنها در بالا آمده به سادگی امکان پذیر است.

برترین مقالات :

خرید کامپیوتر صنعتی

خرید کامپیوتر استوک

کیس مناسب حسابداری

تست سرعت لپ تاپ

امیدواریم که این آموزش مورد توجتون قرار گرفته باشد .