آموزش-ضبط-صدا-در-پاورپوینت
آموزش ضبط صدا در پاورپوینت

آموزش ضبط صدا در پاورپوینت

ضبط صدا در پاورپوینت

زمانی که میخواهید یک پاورپوینت را ارائه دهید ف ممکن است بعضی از نکات توضیحاتی داشته باشد که لازم است حتما این توضیحات را درج کنید . برای این کار میتوانید توضیحات خودتان را ضبط کنید و در پاورپینت ارائه دهید .

تا پایان این مقاله همراه ما باشید با اموزش ضبط صدا در پاورپوینت .

آموزش ضبط صدا در پاورپوینت

ابتدا به یک میکروفون احتیاج دارید. اکثر رایانه های مدرن دارای یک میکروفون داخلی هستند که کار را به اتمام می رساند .

میکروفون داخلی به طور پیش فرض به عنوان دستگاه ورودی شما تنظیم می شود ، بنابراین اگر قصد استفاده از آن برای ضبط صدا در پاورپوینت را دارید ، نیازی نیست که مراحل دیگری را برای تنظیم آن بردارید. اما اگر قصد دارید از یک میکروفون USB برای ضبط صدا  استفاده کنید ، حتماً آن را به عنوان دستگاه ورودی تنظیم کنید.

پاورپوینتی را که می خواهید صدا را ضبط کنید ، باز کنید. به برگه “Slide Show” بروید و در گروه“Set Up” ، گزینه “Record Slide Show” را انتخاب کنید. پس از انتخاب ، یک منوی کشویی ظاهر می شود. در اینجا ، می توانید شروع کنید تا ضبط صدا را از ابتدا یا از اسلایدهای فعلی شروع کنید. اگر تصمیم دارید ضبط را از اسلایدهای فعلی شروع کنید ، اطمینان حاصل کنید که در اسلایدی هستید که می خواهید ضبط را از آن شروع کنید.

محصولات پیشنهادی :

خرید کامپیوتر لنوو

خرید مینی کیس استوک

کامپیوتر دسکتاپ اماده

آموزش-ضبط-صدا-در-پاورپوینت
آموزش-ضبط-صدا-در-پاورپوینت

اکنون ، در حالت تمام صفحه خواهید بود. متوجه خواهید شد که چند ابزار اضافی ظاهر می شود ، از جمله یک دکمه ضبط در گوشه سمت چپ بالای صفحه. وقتی آماده شروع ضبط شدید ، روی این دکمه کلیک کنید.

هنگامی که دکمه ضبط را انتخاب می کنید ، یک تایمر شمارش معکوس ظاهر می شود و بین کلیک کردن روی دکمه و شروع ضبط ، تأخیر سه ثانیه ای به شما می دهد.

راهنمای خرید :

خرید کامپیوتر ۳ میلیونی

راهنمای خرید کامپیوتر کامل

خرید کامپیوتر اداری

اونیکس-کالا
اونیکس-کالا

اکنون می توانید شروع به ضبط کردن صدای خود کنید! با کلیک روی پیکان سمت راست ، به ارائه ادامه دهید تا به اسلایس بعدی بروید.می توانید با فشار دادن دکمه مکث در گوشه بالا سمت چپ پنجره ، ضبط را مکث کنید. ضبط به طور خودکار هنگامی که آن را به آخرین اسلاید می برید به پایان می رسد. از طرف دیگر ، می توانید دکمه توقف را نیز که در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد ، فشار دهید.

یک نماد بلندگو در گوشه سمت راست و پایین هر اسلاید ظاهر می شود که دارای روایت ضبط شده است. همچنین می توانید با حرکت دادن روی نماد و فشار دادن دکمه پخش ، صدای خود را در هر اسلاید دوباره پخش کنید.

به این نکته هم توجه کنید که اگر در ضبط صدای خود به مشکل برخوردید یا نکاتی را از قلم انداختید می توانید این مراحل را از اول شروع کرده و دورباره ی توضیحات خود را ضبط کنید .

مقالات پیشنهادی :

مینی کیس های لنوو

مینی کیس های دل

خرید کامپیوتر بالا رده

خرید کامپیوتر اسمبل شده