آموزش-نصب-دانلود-منیجر
آموزش نصب دانلود منیجر

یکی از پر کاربردترین برنامه های اینترنت دانلود منیجر می باشد .اگر شما هم مثل من  همیشه شما فایل های مختلف را دانلود می کنید حتما برخی مسائل و مشکلات را بدون برنامه ای مانند IDM تجربه کرده اید .

در این آموزش قصد داریم نصب یکی از پرکاربرد ترین برنامه ها را به شما اموزش دهیم .

آموزش نصب دانلود منیجر در ویندوز

 فایل نصبی برنامه دانلود منیجر را انتخاب کرده و روی آن راست کلیک کنید و گزینه “Run as administrator” را انتخاب نمائید بعد از آن بانی که مدنظر دارید را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه OK کلیک کنید.

در این مرحله گفته شده است که حتما تمام تب های مرورگر را قبل از نصب این برنامه ببندید که بعد از بستن تمام تب ها باید بر روی گزینه Next کلیک کنید.

اینک شما می توانید مسیر نصب را در کامپیوتر مشخص کنید و توجه داشته باشید که بصورت خودکار در درایو C این برنامه نصب خواهد شد. از طرفی اگر خواستار این هستید که شورتکات برنامه IDM در صفحه دسکتاپ ایجاد شود، باید تیک گزینه Create an icon for IDM on desktop را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Next کلیک کنید.

فهرستی از مطالب پیشنهادی اونیکس کالا :

راهنمای خرید کامپیوتر صنعتی

راهنمای خرید مانیتور استوک

راهنمای خرید کامپیوتر استوک

معایب مینی کیس استوک

مراحل اولیه نصب را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و اینک اگر از نصب این برنامه مطمئن هستید باید گزینه Next را انتخاب کنید تا فرایند نصب آغاز شود.

آموزش-نصب-دانلود-منیجر-اونیکس-کالا
آموزش-نصب-دانلود-منیجر-اونیکس-کالا

در اینجا نصب دانلود منیجر با موفقیت به اتمام رسید و شما بر روی گزینه Finish کلیک کنید . از صفحه دسکتاپ برنامه اینترنت دانلود منیجر را اجرا کنید و همان گونه که مشاهده می کنید برنامه IDM با موفقیت نصب شده است.

نصب-دانلود-منیجیر
نصب-دانلود-منیجیر

نصب دانلود منیجر روی گوگل کروم

حوه نصب دانلود منیجر در گوگل کروم (internet download manager extension) می باشد که بسیار ساده و آسان می باشد که در ادامه با فرایند کامل آشنا خواهید شد.

برای نصب (اینجا کلیک کنید) ، در گوشه سمت راست می توانید گزینه Add to chrome را مشاهده کنید که با کلیک بر روی آن در طی چند ثانیه این برنامه دانلود و نصب خواهد شد.

آموزش-نصب-دانلود-منیجیر-روی-گوگل-کروم
آموزش-نصب-دانلود-منیجیر-روی-گوگل-کروم