به صورت رایگانPdfویرایش
آموزش ویرایش PDF به صورت رایگان

آموزش ویرایش PDF

ویرایش PDF

Adobe Acrobat نامی بزرگ در دنیای PDF است ، اما دارای برچسب قیمتی است که تقریباً در دسترس اکثر مردم نیست – به ویژه اگر فقط بعضی اوقات نیاز به ویرایش فایلهای PDF داشته باشید. مفهوم پرداخت حداقل $ 12.99 / 13.14 / / 18.69 دلار در هر ماه برای نسخه استاندارد برای بسیاری از مردم دشوار است،بنابراین جای تعجب نیست که مردم در جستجوی یک ویرایشگر PDF رایگان بروند.

کی از بهترین ها Sejda PDF است و ما می خواهیم آنچه را که می تواند انجام دهد به شما نشان دهیم.

حتما بخوانید : راهنمای خرید کامپیوتر صنعتی

 دریافت نرم افزار Sejda PDF

دو نسخه Sejda PDF وجود دارد – یک نسخه آنلاین مبتنی بر وب و یک نسخه قابل نصب . نسخه آنلاین و آفلاین هم می تواند بصورت رایگان استفاده شود ، اما محدودیت هایی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. اگر از نسخه رایگان ابزار استفاده کنید ، فقط می توانید در هر روز حداکثر سه کار انجام دهید ، فایلها نمی توانند از 50 مگابایت یا 200 صفحه بیشتر باشند ، و تصاویر نمی توانند بزرگتر از 5 مگابایت باشند.

علاوه بر این ، وقتی صحبت از ترکیب فایلها می شود ، حداکثر 30 فایل و 50 صفحه دارید و تبدیل فایل باید به صورت یک به یک انجام شود. برای اکثر افراد ، این محدودیت ها مانعی نخواهد بود.

پیشنهاد : معایب کامپیوتر ALL in one

ما می خواهیم نسخه دسکتاپ Sejda PDF را که می توانید دانلود کنید بررسی کنیم – نسخه آنلاین تقریباً یکسان است ، اما دردسر اضافه ای برای دانلود فایل ها دارید تا بتوانید روی آنها کار کنید. این نرم افزار برای ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس است ، بنابراین می توانید بدون توجه نوع سیستم عامل از آن استفاده کنید.

آموزش-ویرایش-PDF-به-صورت-رایگان
آموزش-ویرایش-PDF-به-صورت-رایگان

 حذف و اضافه کردن صفحات

پس از دانلود و نصب ، Sejda PDF Desktop را باز کنید و بر روی دکمه  ‘Choose PDF file’ کلیک کنید. PDF را که می خواهید با آن کار کنید انتخاب کنید و در برنامه آماده ویرایش دانلود می شود. ابتدایی ترین کارهایی که می توانید برای انجام آنها انجام دهید حذف صفحاتی که مورد نیاز شما نیست و قرار دادن صفحات جدید خالی است که می توانید به آنها محتوا اضافه کنید. همانطور که در بین صفحاتی که لود کرده اید حرکت می کنید ، می توانید در سمت راست هر صفحه نماد سطل آشغال را ببینید. با کلیک بر روی آن ، صفحه حذف می شود.

حتما بخوانید : راهنمای خرید مانیتور استوک

اضافه کردن صفحات جدید به همان اندازه ساده است. بین هر دو صفحه دکمه ای با عنوان ‘Insert page here’ مشاهده می کنید. روی این کلیک کنید و یک صفحه خالی جدید ایجاد می شود. سپس می توانید از ابزارهای مختلف Sejda PDF برای اضافه کردن متن ، تصویر و موارد دیگر استفاده کنید. از همین ابزارها می توان برای افزودن محتوا به صفحات موجود PDF استفاده کرد.

ویرایش-PDF
ویرایش-PDF

در بالای پنجره برنامه، نوار ابزار وجود دارد که شامل ابزارهای مختلف دیگری برای ویرایش PDF است. بر روی دکمه Text کلیک کنید و می توانید جعبه متن جدید را اضافه کنید یا حتی متن موجود را ویرایش کنید. اگر روی یک قسمت تصادفی از صفحه کلیک کنید، یک فیلد متنی جدید ایجاد می کنید که می توانید تایپ کنید. در بالای این قسمت نوار ابزار شناور قرار دارد که به شما امکان می دهد سبک فونت ، اندازه ، رنگ و غیره را تغییر دهید.

اگر بر روی متن موجود کلیک کنید، می توانید در صورت تمایل آن را حذف یا تغییر دهید. موس خود را روی یک متن بکشید و قبل از کلیک مطمئن شوید که طرح کلی نقطه ای از رنگ آبی قابل مشاهده باشد. می توانید متن مورد نظر را ویرایش یا حذف کنید ، یا از نوار ابزار شناور برای تغییر ظاهر متن استفاده کنید.

پیشنهاد : معایب مینی کیس استوک
آموزش-ویرایش-PDF-به-صورت-رایگان
آموزش-ویرایش-PDF-به-صورت-رایگان

به همان روش ، می توانید پیوندها ، فرم ها ، تصاویر و شکل های قابل کلیک را به PDF خود اضافه کنید. اگر بخش هایی از سندی وجود دارد که دوست دارید مخفی شود ، می توانید از گزینه Whiteout استفاده کنید. این یک ابزار ساده است که به شما امکان می دهد یک مستطیل سفید را روی تصاویر یا متن بکشید تا آنها را پنهان کنید. همچنین می توانید از گزینه Annotate برای ترسیم آزاد در صفحه ، برجسته کردن بخش ها  و موارد دیگر استفاده کنید.

حتما بخوانید : راهنمای خرید کامپیوتر استوک
آموزش-ویرایش-PDF
آموزش-ویرایش-PDF