بهترین آنتی ویروس ویندوز 10
بهترین آنتی ویروس ویندوز 10

بهترین آنتی ویروس ویندوز 10 Windows Defender

 در تست هایی که مایکروسافت برای معرفی بهترین آنتی ویروس ها انجام می دهد، این برنامه در ماه مارس و آوریل ۲۰۱۹ توانست نمره ۱۰۰ درصد را از آن خود کند. یکی از معیار های فروش بالای این برنامه، هماهنگی بالای آن با سیستم عامل است.

آنتی ویروس ویندوز 10 Kaspersky Internet Security

کسپراسکای یک نام شناخته شده در دنیای آنتی ویروس ها بوده که سه دسته مختلف از آنتی ویروس ها را ارائه می دهد:

  • آنتی ویروس
  • محافظ اینترنت کسپراسکای
  • ابر محافظتی

در حقیقت این برنامه با آنچه که در گذشته بوده، بسیار متفاوت است. اما همانند مورد یک که اشاره کردیم، مشکلات گذشته را حل کرده و پس از تست روی ۱.۶میلیون نمونه، در هر سه مورد موفق به کسب نمره ۶/۶ شده است.

اونیکس کالا
اونیکس کالا

آنتی ویروس Malwarebytes Premium

نسخه رایگان این برنامه برای ویندوز نیز یکی از برنامه های محبوب کاربران است. اما اگر قصد دارید که کامپیوتر به جای اسکن کردن های دستوری، بطور دایم در حال محافظت باشد، باید نسخه پریمیوم را با قیمت سالانه N دلار خریداری کنید. تمامی قابلیت های نسخه پریمیوم بطور رایگان و به مدت ۱۴ روز برای آزمایش روی نسخه رایگان به شما عرضه می شود.

onyxkala
onyxkala

آنتی ویروس Bitdefender Internet Security

بدون هیچ شکی این برنامه در لیست بهترین آنتی ویروس برای ویندوز 10 قرار می گیرد چرا که در مراقبت، اجرا و قابل استفاده بودن نمره ۶.۶ را بدست آورده است.

سه نسخه متفاوت از این برنامه که برای ویندوز قابل دریافت بوده، به شرح زیر است:

  • حفاظت کامل: ۶۰ دلار (شامل موبایل هم می شود)
  • حفاظت اینترنتی: ۴۰ دلار
  • آنتی ویروس پلاس: ۳۰ دلار
خرید کامپیوتر استوک
خرید کامپیوتر استوک

آنتی ویروس F-Secure SAFE

این برنامه در مراقبت، اجرا و قابل استفاده بودن نمره ۶.۶ را بدست آورده است. با توجه به نمره بدست آمده، باز هم می توان ادعا کرد که این برنامه از Bitdefender و Kaspersky نیز بهتر است.

این برنامه روی یک کامپیوتر استاندارد با پردازنده اینتل i3-6100، حافظه داخلی 256 گیگابایت و 8 گیگابایت رم، فقط ۲۰ درصد از بازدهی سیستم را کاهش می دهد، در حالی که این عدد برای کسپرسکی برابر 28 درصد و برای بیت دیفندر برابر 19 درصد است. این موضوع به معنای کارایی بالای آن برای سیستم های ضعیف است.

آنتی ویروس F-Secure SAFE
آنتی ویروس F-Secure SAFE

آنتی ویروس McAfee Internet Security

این برنامه نیز از سری برنامه هایی است که نمی توان به سادگی از نامش گذشت. نمره آن ۶/۶ بوده و خطاهای پایینی دارد. آنتی ویروس مکافی مجموعه ای کامل از ابزارهای آنتی ویروس، مسدود کردن URL، حفاظت از فیشینگ و اسکن آسیب پذیری را ارائه می دهد.

آنتی ویروس McAfee Internet Security
آنتی ویروس McAfee Internet Security

آنتی ویروس ESET NOD32

این برنامه برای کامپیوترها برنامه سبکی است و در رتبه بالایی قرار دارد. ESET NOD32 شامل سه نسخه مخصوص فایل ها، موارد مربوط به شبکه ها و ابزار بهینه سازی کامپیوتر است .

آنتی ویروس ESET NOD32
آنتی ویروس ESET NOD32

آنتی ویروس Norton Security

آنتی ویروس نورتون به علت نمره ۶/۶ و کاهش تنها ۸ درصدی عملکرد سیستم، در لیست بهترین آنتی ویروس برای ویندوز 10 قرار می گیرد

آنتی ویروس Norton Security
آنتی ویروس Norton Security