Custom-Game
بررسی هدفون بیرداینامیک مدل Custom Game

هدفون بیرداینامیک مدل Custom Game

بیرداینامیک مدل Custom Game از لحاظ طراحی، ما را یاد دیگر اعضای خانواده بیرداینامیک در سال‌های گذشته مانند Custom One Pro Plus می‌اندازد. عمده تمرکز آن نیز بر روی راحتی، دوام بالا و صدای شفاف است.

حتما بخوانید : راهنمای خرید کامپیوتر استوک

این که به اندازه …دلار برای آن خرج کنید، به شما بستگی خواهد داشت. با کمتر از نصف این هزینه، می‌توان هدست‌های گیمینگ خوبی را تهیه کرد. اما اگر چندان اهل صرفه‌جویی در این گونه هزینه‌ها نیستید، هدست گیمینگ بیرداینامیک مدل Custom Game، شما را تحت تاثیر خودش قرار خواهد داد.

عملکرد هدفون بیرداینامیک مدل Custom Game

در حالی که صداهای اطراف به گوش شما نمی‌رسد، با یک درگاه استریو، صداها بسیار شفاف به نظر می‌رسد. جک ۳٫۵ میلی‌متری آشنا یعنی شما می‌توانید مدل Custom Game را به کامپیوترهای شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، گوشی‌های هوشمند، تبلت یا چیزهای دیگر متصل کنید. منبع آن نیز تفاوتی نمی‌کند؛ به هر حال این هدست تاثیرگذار است. گیمینگ، گوش کردن به موسیقی یا فیلم دیدن تفاوتی نمی‌کند. در فضای مورد نظر غرق و از کیفیت این هدست نیز غافلگیر شدم. با تشکر از هدست بیرداینامایک مدل Custom Game و درگاه خروجی آن، صدای هر ضربه تبر در بازی God of War، خشمگین و تاثیرگذار به نظر می‌رسد. در بازی راکت لیگ نیز صداها اصلا سردرگم نیستند و هر انفجار، با صدای مخصوص به خود، گوش شما را به شنیدن آن دعوت می‌کند.

هدفون-بیرداینامیک-مدل-Custom-Game
هدفون-بیرداینامیک-مدل-Custom-Game

آیا تنظیم کننده بیس صدا، تفاوت خاصی ایجاد خواهد کرد؟ طرز شگفت‌آوری بله است. در بیس یکی مانده به آخر، صداها خنثی و کمی بی تفاوت به نظر می‌رسند. برای صدایی قدرتمند‌تر، آن را روی درجه بعد قرار دهید تا تفاوت را درک کنید. نمی‌توان گفت که این به بالاترین درجه ممکن رسیده است اما تفاوت قابل توجهی را ایجاد خواهد کرد.

حتما بخوانید : راهنمای خرید مانیتور استوک

مکان تعبیه شده برای میکروفون، ممکن است کمی برای گوش کردن خلل ایجاد کند. جدا از این، میکروفون به تنهایی عالی عمل می‌کند. صدایی شفاف و خوب از آن به گوش دیگران می‌رسد که نمونه آن را در هدست دیگری ندیده بودم.

طراحی هدفون بیرداینامیک مدل Custom Game

برخلاف بسیاری از هدست‌های گیمینگ، به نظر می‌رسد مدل Custom Game، برای عاشقان موسیقی طراحی شده و سپس برای گیمینگ، میکروفونی نیز به آن متصل شده است. باید توجه داشت که در زمینه طراحی نیز این هدست، بسیار شبیه به مدل‌های روی گوش کمپانی بیرداینامیک در سال‌های گذشته است. در نگاه من، این چیز خوبی است. با طراحی کهنه، پلاستیکی یا رنگی برای جذاب کردن آن طرف نیستیم. ظاهر این هدست به گونه‌ای است که انگار برای هدف خود جدی به نظر می‌رسد. هدف اصلی نیز دوام و راحتی است که هدست بیرداینامیک مدل Custom Game، به آن می‌رسد.

حتما بخوانید : راهنمای خرید کامپیوتر صنعتی

این هدست شامل، نوار فلزی پیچیده شده با مخمل قابل جداسازی است. دو سر بزرگ با بالشتکی نرم، نشان از این دارد که بیرداینامایک مدل Custom Game، از قرار گرفتن روی گوش شما، لذت می‌برد. به زیبایی بر روی گوش شما می‌نشیند و از رسیدن صداهای مزاحم به آن‌ها جلوگیری می‌کند. تمام این‌ها سبب می‌شود تا بر روی بازی خود تمرکز داشته باشید و در مدت زمان طولانی نیز باعث خستگی نشود. قلاب تنظیم کننده صدا چسبیده به بدنه نیز محکم به نظر می‌رسد. هر چند من چندان از تنظیم کردن آن خوشم نمی‌آید. بدون تنظیم نیز صدا بسیار خوب و به نظر می‌رسد و من به شخصه وقتی خواستم آن را تنظیم کنم، یکی از سرهای هدست، صدای ناخوشایندی ایجاد کرد.

پیشنهاد : معایب مینی کیس استوک

مانند هدست‌های گذشته بیرداینامیک، می‌توانید کاور مورد علاقه خود را برای این مدل انتخاب کنید. پروسه آسانی است اما بعضی از مدل‌های پیشفرض این کاورها، چندان روی گیمینگ تعصب و علاقه نشان می‌دهد که برای شخص من نفرت‌انگیز است. قرار گرفتن آن‌ها روی هدست، کمی همبستگی و تعادل آن را برهم می‌زند. خوشبختانه چند مدل از آن، به این شکل نیستند.

یکی دیگر از موارد آشنای هدست‌های بیرداینامیک، تنظیم‌کننده فیزیکی بیس صدا است. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا بین بیس‌های مختلف صدا جابه‌جا شده و بهترین آن را برگزینید. میکروفون این هدست نیز دارای جک ۳٫۵ میلی‌متری است که کم یا زیاد کردن صدا و خاموش کردن را شامل می‌شود. متاسفانه طراحی بوم طور آن باعث می‌شود که اگر بخواهید بدون میکروفون از آن استفاده کنید، باید به دنبال جک ۳٫۵ میلی‌متری خود باشید.

پیشنهاد : معایب کامپیوتر ALL in one