برسی کارت گرافیک Matrox M9188 PCIe
برسی کارت گرافیک Matrox M9188 PCIe

کارت گرافیک Matrox M9188 PCIe

امروز نوبت به برسی کرت گرافیک ها رسید ، همانطور که در عنوان مقاله معلوم می باشد میخواهیم دربارهی برسی کارت گرافیک Matrox M9188 PCIe با هم گفت و گو کنیم .

قبلا درباره ی کالارت گرافیک ها بطور مفصل صحبت کردیم ، یکی از پرطرفدارترین مقالات هم ( کارت گرافیک مینی کیس ) می باشد که حتما پیش نمهاد میکنیم این مقاله را مطالعه کنید .

بررسی کارت گرافیک Matrox M9188

کارت گرافیک متروکس M9188، کارت گرافیکی با هشت  خروجی تصویر با رزولوشن ۱۶۰۰×۲۵۶۰ و پشتیبانی از چهار مانیتور به صورت همزمان، انتخابی بسیار مناسب جهت استفاده برای داشتن محیط نمایش مستقل و یا محیط نمایش عریض در هشت مانیتور و یا استفاده برای Video Wall می باشد.

مشخصات کلی متروکس M9188 :

  1. دارای هشت خروجی تصویر MiniDP
  2. پشتیبانی از خروجی تصویر با رزولوشن ۱۶۰۰×۲۵۶۰
  3. پهنای باند بالا با استفاده از اتصال از طریق PCI Express 16X برای برخورداری از بهترین عملکرد
  4. دارای رم ۲GB و عملکرد مناسب جهت کار با نرم افزار
  5. مصرف انرژی بسیار پایین و قدرت خنک کنندگی بالا با استفاده از سیستم بدون فن
  6. گسترش صفحه دسکتاپ بر روی دو مانیتور با توجه به اندازه مانیتور و صفحه
  7. مشاهده کپی یک صفحه نمایش بر روی صفحه نمایش دیگر
  8. قابلیت هماهنگ شدن با کارت های گرافیک سری M
  9. پشتیبانی از نرم افزار Matrox Power Desk
  10. پشتیبانی از سیستم عامل های:

Microsoft® Windows® ۱۰ (۳۲-bit, 64-bit; non-WHQL), Windows Server® ۲۰۱۲ (۳۲-bit, 64-bit), Windows 7 (32-bit, 64-bit), Windows Embedded Standard 7 (32-bit), Windows Vista® (۳۲-bit, 64-bit), Windows Server 2008 R1 (32-bit, 64-bit), Windows Server 2008 R2, Windows XP (32-bit, 64-bit), Windows Server 2003 and Linux®۳

کارت-گرافیک-Matrox-M9188
کارت-گرافیک-Matrox-M9188
بررسی-کارت-گرافیک-Matrox-M9188-PCIe
بررسی-کارت-گرافیک-Matrox-M9188-PCIe

کارت گرافیک Matrox M9188 PCIe چه قابلیت هایی دارد؟

از دید بسیاری از کاربران، همگام سازی دو کارت بدون نیاز به اضافه کردن کارت همگام سازی یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول به شمار می رود. این موضوع باعث می شود که تنها فضای یک کارت روی سیستم شما گرفته شود و بتوانید قطعات دیگری را روی سیستم خود استفاده کنید. همچنین این محصول قابلیت پشتیبانی از هر دو پورت DisplayPort™  و  DVI Single-Link در راستای سازگاری با طیف وسیعی از مانیتورهای حال حاضر بازار را دارد.

لازم به ذکر است که این کارت گرافیک بسیار هیجان انگیز قابلیت همگام سازی هشت مانیتور را به صورت همزمان دارد و پشتیبانی از رزولوشن ۲۵۶۰ در۱۶۰۰ شرایط بسیار جالبی را برای صنعت های مختلف یا گرافیست های حرفه ای فراهم خواهد کرد.

یکی از جالب ترین ویژگی های این محصول این است که نیازی به پاور اضافه ندارد. همچنین نصب بسیار ساده این کارت گرافیک قابلیتی است که باعث می شود کارت های گرافیک سری M این برند کانادایی طرفداران بسیاری داشته باشند.