خرید-کامپیوتر-مناسب-گیم-نت
خرید کامپیوتر مناسب گیم نت

خرید کامپیوتر مناسب گیم نت

همراهان اونیکس کالا امروز در این مقاله میخواهیم بپردازیم به خرید کامپیوتر مناسب گیم نت ، همانطور که در مقاله قبل همراه ما بودین در باره ی خرید کامپیوتر مناسب کافی نت با هم صحبت کردیم .

اگر شما هم درفکر راه اندازی یک مجموعه برای بازی هستید پیش نهاد میکنم این مقاله را تا انتها بخوانید .

خرید کامپیوتر مناسب گیم نت

حدودا می توان گفت دهه ی ۸۰ شروع کار گیم نت در ایران بود ، که تا به امروز نیز با بروز شدن بازی ها و امدن کنسول های بازی نیز همچنان شغل گیم نتی ها به قوه خود پاورجا هست

در سال های گذشته به دلیل افزایش شدید نرخ دلار خرید کیس گیمینگ بسیار دشوار شده است . البته به این نکته هم توجه داشته باشید که همیشه خرید یک سیستم گران قیمت توصیه نمیشود ، پس قبل از هرچیزی نیاز خودتان را مطرح کنید و با توجه به نیازی که دارید سیستم مورد نظرتون را خریداری کنید .

البته همیشه خرید کامپیوتر استوک بیش از هر چیزی توصیه میشود . قبل از خرید کامپیوتر مناسب گیم نت حتما با مشاوران اونیکس کالا در ارتباط باشید .

همانطورکه میدانید برای یک سیستم به روز باید به این نکات توجه داشته باشد :

پردازنده مناسب در کامپیوتر های گیم نت

همه ما به اهمیت و نقش پردازنده در سرعت و کارایی سیستم‌های کامپیوتری واقف هستیم. برای داشتن یک کامپیوتر خوب حتماً باید یک پردازنده مناسب انتخاب کنید که به خوبی از عهده نیاز شما بر آید. در عین حال نباید بی جهت هم هزینه کنید.

در حال حاضر توصیه می‌شود حداقل یک پردازنده ۴ هسته‌ای نسل جدید خریداری کنید. دقت داشته باشید پردازنده‌های بیش از دو نسل قدیمی‌تر، دیگر ارزش خرید ندارند و هیچ جوره نباید سراغ آنها بروید. برای نمونه نسل دوم یا سوم Ryzen و پردازنده‌های نسل نهمی اینتل دیگر به هیچ عنوان ارزش خرید دارند.

کامپیوتر-مناسب-گیم-نت
کامپیوتر-مناسب-گیم-نت

مادربرد مناسب در کامپیوتر های گیم نت

اهمیت مادربرد از اسم آن به خوبی پیداست اما خوشبختانه امروزه مادربردهای معمولی هم امکانات قابل قبولی دارند و دیگر نیاز نیست سراغ مادربردهای گران قیمت بروید. در عین حال باید مادربرد انتخابی حتماً از نظر درگاه‌های ارتباطی، شکاف‌های توسعه و حجم و سرعت حافظه رم قابل نصب با نیاز شما و دیگر قطعات سیستم هم خوانی داشته باشد.

پس شما هم باتوجه به نیازی که از آن سیستم دارید کامپیوتر مناسب گیم نت خودتان را خریداری کنید .

انتخاب فن مناسب در کامپیوتر

همانطور که میدانید در گیم نت افراد زیادی در روز با سیستم کامپیوتری شما بازی میکنند و میتوان گفت که بطور مداو این کامپیوتر ها روشن می باشند ، پس برای جلوگیری از داغ شدن و هنگ کردن کامپیوتر گیم نت شما بهتر است که یک خنک کننده مناسب استفاده کنید که در طورل روز دچار مشکل نشوید .

انتخاب کیس در کامپیوتر های گیم نت مهم است ؟

بله همانطور که گفتیم باید از یک کیس مناسب استفاده شود تا بتوانیم فن های مناسبی روی اون سیستم نصب کنیم تا در طول مدت کار با آن دچار مشکل نشویم .

یک کیس خوب باید در کنار پشتیبانی از نصب قطعات مورد نیاز شما، از کیفیت و تهویه مناسب نیز برخوردار باشد. دقت داشته باشید حتماً کیس دارای فضای کافی برای نصب مادربرد، کارت گرافیک، پاور و درایوهای ذخیره سازی مورد نیاز شما باشد.

خرید کامپیوتر مناسب گیم نت از اونیکس کالا

شرکت اونیکس کالا یکی از وارد کننده های کامپیوتر های استوک اروپایی در جنوب کشور می باشد ، شما میتوانید قبل از خرید کامپیوتر گیم نت خود با مشاوران ما در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین کامپیوتر گیم نت خودتان را خریداری کنید.

کامپیوتر های خریداری شده از شرکت اونیکس کالا همگی دارای گارانتی طلایی می باشند یعنی شما ۳ ماه بعد از خرید کامپیوتر گیم نت خودتان میتوانید ان را بدون هیچ قیدو شرطی تعویض کنید ، همچنین شما یک سال پشتیبانی فنی رایگان هم بعد از خرید دارید ، پس با خیالی راحت کامپیوتر مناسب گیم نت خودتان را از اونیکس کالا خریداری کنید .