راهنمای-خرید-کامپیوتر-دانشجویی
راهنمای خرید کامپیوتر دانشجویی

خرید کامپیوتر دانشجویی

امروز در این مقاله میخواهیم بپردازیم به راهنمای خرید کامپیوتر دانشجویی ، همانطور که میدانید امروز بیشتر افراد با اینترنت و کامپیوتر سروکار دارند ، مخصوصا اگر دانشجو باشند و بخواهند پروژه های خودشان را تکمیل کنن . پس قبل از هر چیزی باید به فکر خرید یک کامپیوتر برای انجام کارهای روزمرمون باشیم .

خرید کامپیوتر دانشجویی

برای خرید کامپیوتر دانشجویی قبل از هرچیزی باید به رشته ای که در ان تحصیل میکنیم توجه داشته باشیم ، مثلا اگر در رشته کرافیکی درس میخوانیم باید کامپیوتر مناسب کارهای گرافیکی خریداری کنیم یا اگر به برنامه نویسی علاقه داریم و در این رشته تحصیل میکنیم باید کامپیوتر مناسب برنامه نویسی تهیه کنیم .

پس حتما قبل از خرید سیستم حتما به رشته تحصیلی که داریم باید توجه داشته باشیم .

اگر هم نیاز به خرید لپ تاپ دانشجویی دارید پیشنهاد میکنیم ای مقاله را از دست ندهید .

خرید کامپیوتر دانشجویی در اونیکس کالا

شما میتوانید قبل از خرید کامپیوتر دانشجویی میتوانید با کارشناسان فروش شرکت اونیکس کالا در ارتباط باشید تا با توجه به نیازی که دارید ان سیستم را به شما معرفی کنن .

همچینی با خرید کیس دانشجویی از اونیکس کالا میتوانید از گارانتی تعویض ۳ ماه دستگاه و همچنین یک سال پشتیبانی فنی رایگان ما برخوردار باشید .

خرید-کامپیوتر-دانشجویی
خرید-کامپیوتر-دانشجویی

نکات مهم در خرید کامپیوتر دانشجویی

کیس کامپیوتر که وسیله ای برای جمع‌آوری و گردآوری قطعات کامپیوتری است، به صورتی طراحی و استفاده می‌شود که قادر باشد تمامی سخت‌افزارهای مورد نیاز یک سیستم را در خود جمع‌آوری کند. شاید شما هم از این موضوع جالب بی اطلاع باشید که می‌توانید از کامپیوتر خود حتی بدون کیس هم استفاده کنید، اما برای این کار لازم است که تمامی قطعات سخت‌افزاری خود را بر روی میز بچینید و در آنجا آن‌ها را به یکدیگر بر طبق اصول خاص خود، متصل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی برای خرید کیس کامپیوتر دانشجویان به شما ارائه کنیم!

تمامی دلایل بالا باعث می‌شوند که شما در هنگام مراجعه برای خرید یک سیستم کامپیوتری از فروشنده بخواهید که به شما یک کیس کامپیوتر دانشجویان را معرفی کند. سیستمی که قادر باشد، پروژه‌های دانشگاهی شما را به سرانجام برساند و به صورتی عمل کند که شما را از مراجعه به کافی نت‌ها و مکان‌هایی که سیستم‌های پیشرفته دارند، بی‌نیاز کند!

مدنظر داشته باشید که هر سیستم کامپیوتری که برای کارهای دانشجویی یا به صورت کلی مولتی تسکنینگ می‌خواهد استفاده شود، باید دارای قطعات زیر با ویژگی‌های حداقلی باشد:

  • مادر بورد (Mother Board): برند سازنده می‌تواند ایسوز (Asus) باشد!
  • پردازنده (CPU): پردازنده‌های اینتل برای یک کارایی و عملکرد عالی توصیه می‌شوند!
  • رم (RAM): با توجه به نرم‌افزارهای مورد نیاز خود، برای انتخاب حجم صحیح از فروشنده کمک بگیرید.
  • کارت گرافیک: برند INVIDIA در این زمینه پیشتاز محسوب می‌شود، اما حتماً قیمت را در نظر داشته باشید.
  • اس اس دی (SSD): اگر دوست دارید که کیس کامپیوتر دانش آموزان منتخب شما، سرعت بالایی داشته باشد، استفاده از این نوع سیستم‌های حافظه توصیه می‌شود.
  • هارد دیسک (Hard Disc): همان حافظه‌های قدیمی هستند که به صورت ترکیبی با SSD در یک کیس ایده‌آل استفاده می‌شوند.
  • درایو نوری: اگر نیاز به استفاده از انواع DVD یا CD دارید، استفاده از درایو نوری می‌تواند کمک کند، اما در غیر این صورت تنها هزینه اضافی کرده‌اید.
  • کولر و یا فن: برای این که دستگاه شما بعد از مدتی کارایی خود را از دست ندهد و نیاز به تعمیر نداشته باشد، استفاده از کولر یا فن توصیه می‌شود. (تمامی کیس‌های استاندارد دارای فن هستند!)

سخن پایانی :

همانطور که قبلا گفته شد ، قبل از خرید کامپیوتر دانشجویی حتما نیاز خود را برسید کنید تا با توجه به نیازی که دارید کامپیوتر خود را خریداری کنید ،همچنین میوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا یک انتخاب مناسب برای خرید را انجام دهید .