ریستارت کردن لپتاپ با کیبورد

آموزش ریستارت کردن لپتاپ با کیبورد

در این مقاله میخواهیم درباره ی ریستارت کردن لپتاپ با هم کمب صحبت کنبم.

همانطور که میدانید ریستارت کردن روش های مختلفی دارد ، شاید برای شما هم پیش امده که بعد از بروز رسانی سیستم کامپیوترتان ماوس شما کار نکند و نمیتوانید ان را ریستارت کنید .

در این حالت باید از کیبورد کمک بگیرید و با کمک کبیورد سیستم خودتان را ریستارت کنید .

ریستارت لپتاپ با کیبورد

روش اول :

استفاده از کلیدهای Alt + F4 رایج ترین راه برای بستن برنامه ها و ریستارت یا خاموش کردن کامپیوتر است. با فشردن همزمان این دو کلید برنامه هایی که بر روی دسکتاپ باز هستند، به نوبت بسته می شوند. در نهایت زمانی که دسکتاپ را مشاهده می کنید با فشردن این کلیدهای میانبر، یک پنجره کوچک مشاهده می کنید. که می توانید با فشردن کلیدهای مکان نما، منوی کشویی را بر روی Restart قرار داده و Enter را بزنید.

برترین مقالات :

خرید کامپیوتر صنعتی

خرید کامپیوتر استوک

کیس مناسب حسابداری

تست سرعت لپ تاپ

ریستارت-لپتاپ
ریستارت-لپتاپ

نکته مهم در این بخش :

اگر بستن برنامه های باز شده، برای شما اهمیتی ندارد، می توانید با فشردن کلیدهای Win+D به دسکتاپ رفته و سپس از Alt+F4 استفاده کنید.

روش دوم :

از دیگر کلیدهای ترکیبی که می توانید برای ریستارت لپ تاپ با کیبورد ، استفاده کنید، کلیدهای Ctrl+Alt+Delete است. زمانی که این سه کلید را به صورت همزمان قشار می دهید، وارد یک صفحه جدید می شوید، که با استفاده از کلیدهای مکان نما می توانید در منو جابجا شوید. سپس از کلید Tab استفاده کرده تا به آیکون های پایین صفحه دسترسی پیدا کنید. با قرار گرفتن بر روی دکمه پاور، Enter را بزنید و با استفاده از کلیدهای مکان نما، روی Restart توقف کنید. در نهایت با فشردن کلید Enter لپ تاپ خود را ریستارت کنید.

مقالات پیشنهادی :

مینی کیس های لنوو

مینی کیس های دل

خرید کامپیوتر بالا رده

خرید کامپیوتر اسمبل شده

اونیکس-کالا
اونیکس-کالا

روش سوم :

با فشردن دو کلید Win+X یک منو مشاهده خواهید کرد که می توانید با استفاده از کلیدهای مکان نما، بر روی گزینه های آن جابجا شوید. با قرار گرفتن روی گزینه Shut down or sign out کلید Enter را بزنید و مجدد با استفاده از کلیدهای بالا یا پایین مکان نما، گزینه Restart را انتخاب و Enter را فشار دهید.

محصولات پیشنهادی :

خرید کامپیوتر لنوو

خرید مینی کیس استوک

کامپیوتر دسکتاپ اماده

خرید لپ تاپ استوک

خرید کامپیوتر استوک در شیراز
ریستارت-کردن-لپتاپ-با-کیبورد-اونیک-کالا
ریستارت-کردن-لپتاپ-با-کیبورد-اونیک-کالا

راهنمای خرید :

خرید کامپیوتر ۳ میلیونی

راهنمای خرید کامپیوتر کامل

خرید کامپیوتر اداری