با سلام


از تاریخ ۹۶/۹/۱ شرایط ضمانت و برگشت کالاهای استوک فروشگاه اینترنتی اونیکس کالا به شرح یر میباشد .


۱- مدت زمان گارانتی با توجه به نوع کالا از یک ماه تا ۹۰ روزه می باشد و این ضمانت صرفا جهت رفع عیب و یا تعویض کالا میباشد .


۲- درصورت ارسال کالا تمامی هزینه رفت و برگشت برعهده خریدار می باشد و کالا های ارسال شده به صورت پس کرایه تحویل گرفته نخواهد شد .


۳- کالای برگشتی خود را قبل از اتمام گارانتی در بسته بندی محکم با ذکر کامل ایراد فنی و تنها به فروشگاه اینترنتی اونیکس کالا ارسال نمایید و غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه این مجموعه نمی باشد.

۴-هر گونه دست کاری و باز شدن لیبل گارانتی تنها به معنای ابطال ضمانت می باشد و تعویض نمی شود و با هزینه خود مشتری برگشت داده خواهد شد.


۵- به دلیل اینکه کالای دست دوم و استوک هستند بنابراین قوری های جزیی و خط و خش یا ترک جزئی از کالا های استوک میباشند. که شما میتوانید قبل از ثبت سفارش درخواست ارسال عکس و فیلم از کالای مورد نظر خود را داشته باشید .

۶ -در صروت هر مشکل کالا گارانتی فروشگاه اینترنتی اونیکس کالا فقط تعویض و یا رفع عیب میباشد و مرجوع کردن و یا باگشت وجه ندارند .


۷- بنابراین چون اجناس به درخواست شما مشتریان عزیز ارسال می شود در صورت هر گونه مشکل یا شکستگی که در حمل و نقل بار صورت میگیرد بر عهده خود مشتری می باشد تمام اجناس زیر دوربین چک و به درخواست شما مشتریان تحویل پست و یا تیپاکس داده می‌شود. انتخاب ارسال باشماست .

در غیر این صورت شخصا خود مشتری اجناس خود را تحویل بگیرید.

درصورت هر مشکل با مدیریت تماس بگیرید

۰۷۱۹۱۰۱۰۰۸۷
۰۹۲۱۵۸۷۲۶۶۹

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست