لوازم خانگی فیلیپس ساخت کدام کشور است ؟
لوازم خانگی فیلیپس ساخت کدام کشور است ؟

لوازم خانگی فیلیپس ساخت کجاست ؟

همراهان اونیکس کالا امروز در این مقاله میپردازیم به لوازم خانگی فیلیپس ، همانطور که میدانید لوازم خانگی فیلیپس یکی از برندهای معروف و پر طرفدار بازار محسوب میشود . ولی یکی ازمشکلاتی که امروزه در بازار لوازم خانگی وجود دارد این است که یکسری برندهای متفرقه وارد بازار شده است که از کیفیت خوبی هم برخوردار نیست . به همین علت یکی از سوالانی که افراد میپرسند این است که این برند لوازم خانگی ساخت کجاست ؟ قبل از هرچیزی بریم سراغ تاریخچه این شرکت .

تاریخچه تاسیس شرکت فیلیپس

جرارد فیلیپس مهندس جوانی بود که در سال‌های پایانی قرن ۱۹، متوجه ظرفیت‌های بالای صنعت الکتریسیته شد. او، در ۱۵ می سال ۱۸۹۱، شرکت فیلیپس و شرکا را به‌همراه پدرش فردریک فیلیپس تأسیس کرد. هدف اولیه‌ی این شرکت، تولید لامپ‌های روشنایی و دیگر تجهیزات الکتریکی تعریف شد. فردریک فیلیپس، یک تاجر تنباکو و بانکدار در زالت‌بومل بود که سرمایه‌ی اولیه برای راه‌اندازی شرکت را تأمین کرد.فردریک فیلیپس یک تاجر تنباکو بود که سرمایه‌ی اولیه‌ی شرکت را تأمین کرد

اولین کارخانه‌ی شرکت در شهر آیندهوون تأسیس شد. جرارد وظیفه‌ی طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مهندسی را بر عهده داشت و اولین تولیدات شرکت، در سال ۱۸۹۲ آماده شدند. در همان شروع کار، اولین مشکلات و چالش‌های فیلیپس، خود را نشان دادند. ظرفیت تولید کارخانه و همچنین قیمت تمام‌شده‌ی محصولات، با پیش‌بینی‌های جرارد، هم‌خوانی نداشت.

علاوه‌بر اشتباه در محاسبات، پدر و پسر هلندی رقبای بزرگ بین‌المللی را دست‌کم گرفته بودند. در آن سال‌ها، صنعت جوان الکتریسیته، محل رقابت شرکت‌های ریز و درشت جهانی بود و دراین‌میان، شرکت‌های آلمانی که در سال‌های ابتدایی دهه‌ی ۱۸۸۰ تأسیس شده بودند، قدرت کافی را برای سلطه در بازار، داشتند.

شرکت فیلیپس در سال ۱۸۹۳ خسارت‌ های سنگینی را متحمل شد و پدر و پسر، تصمیم به فروش کسب‌ و کار خود گرفتند. خوشبختانه، اولین پیشنهاد خرید شرکت فیلیپس به‌ حدی ناامیدکننده بود که خانواده تصمیم گرفت به‌جای فروش به قیمت بسیار پایین، حداکثر ریسک را برای حفظ تجارت خانوادگی، به‌کار گیرد.

به‌هرحال شرکت برای ادامه‌ی حیات نیاز به فردی با دانش تجاری و فروش بالا داشت. فردریک به‌خاطر کسب‌وکار خود در زالت‌بومل بسیار مشغول بود. جرارد نیز وظایف فنی و مهندسی را برعهده داشت و به‌صورت ذاتی، برای تجارت و کسب‌وکار ساخته نشده بود. درنهایت، پدر خانواده تصمیم گرفت تا وظایف تجارت و فروش را برعهده‌ی پسر کوچک‌ترش یعنی آنتون فیلیپس بگذارد.پسر کوچک‌تر خانواده مسئولیت بازاریابی و فروش را برعهده گرفت

آنتون، ۱۶ سال از جرارد کوچک‌تر بود در سال ۱۸۹۵ به فیلیپس ملحق شد. او تحصیل را در همان سال‌های ابتدایی رها کرده بود و در یک شرکت کارگزاری در لندن کار می‌کرد. فعالیت زودهنگام او در دنیای تجارت، استعداد و مهارت لازم را برای مدیریت شرکت خانوادگی به آنتون داده بود. این مهارت‌ها نتایج مثبت داشت و پس از ملحق شدن او، فیلیپس جان تازه‌ای گرفت. مشتریان جدید از هلند و کشورهای دیگر به سمت این شرکت روانه شدند و پس از چند سال، روند رشد فیلیپس شروع شد

لوازم خانگی فیلیپس ساخت کدام کشور است ؟

در رابطه با اینکه شرکت فیلیپس در کجاست، جالب است بدانید که دفتر مرکزی لوازم خانگی برند فیلیپس در شهر آمستردام نیز قرار دارد. شرکت فیلیپس علاوه بر تولید لوازم خانگی در تولید محصولات چون تلفن همراه، تراشه، تجهیزات پزشکی، تجهیزات نورپردازی و … فعالیت می کند و به دلیل اینکه محصولات خود را با کیفیت بالایی تولید می کند، به فروش بالایی دست پیدا کرده است.

شرکت فیلیپش چه محصولاتی تولید میکند ؟

 • سرخ کن
 • اتو بخار
 • غذا ساز
 • سشوار
 • ساندویچ ساز برند
 • قهوه ساز
 • چای ساز برند
 • همزن
 • توستر
 • آبمیوه گیری
 • جاروشارژی
 • بخار گر
 • خرد کن
 • مخلوط کن

محصولات فیلیپس در فروشگاه اونیکس کالا

مخلوط کن فیلیپس مدل HR2058

خرید-خرید-مخلوط-کن-فیلیپس-مدل-HR2058
خرید-خرید-مخلوط-کن-فیلیپس-مدل-HR2058

اتو بخارگر فیلیپس مدل GC625

خرید-اتو-بخارگر-فیلیپس-GC625
خرید-اتو-بخارگر-فیلیپس-GC625

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7432

قهوه-ساز-فیلیپس
قهوه-ساز-فیلیپس

غذاساز ۳۱ کاره برند فیلیپس مدل HR7530

خرید-غذاساز-31-کاره-برند-فیلیپس-مدل-HR7530
خرید-غذاساز-۳۱-کاره-برند-فیلیپس-مدل-HR7530

امیدوارم که این مقاله مورد توجهتون قرار گرفته باشد . همچنین اگر نیاز به مشاوره قبل از خرید محصولات اونیکس کالا را دارید حتما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .