معرفی بهترین نرم افزار ادیت فیلم

معرفی نرم افزار ادیت فیلم

همانطور که میدانید برنامه های زیادی برای ادیت فیلم وجود دارد ، ولی فقط یکسری از این برنامه ها کاربردی هستن و بدردمیخورد ، در این مقاله میخواهیم بپردازیم به معرفی بهترین نرم افزارهای ادیت فیلم در کامپیوتر .

امروزه بسیاری از افراد روی اوردن به تولید محتوا ویدیویی ، برای ادیت این ویدوی ها باید از یک نرم افزار کاربردی و در عین حال ساده استفاده کنیم که کار با آن خسته کننده نباشد .

همانطور که میدانید ویرایش فیلم می‌تواند شامل مسائلی مثل برش بخشی از فیلم، ادغام چند فیلم با یکدیگر، حذف بخشی از یک فیلم، اضافه کردن نوشته به بخشی از فیلم و غیره ………… باشد .

معرفی نرم افزار ادیت فیلم

ما در این قسمت 5 تا از بهترین نرم افزارهای ادیت فیلم را برایشما معرفی خواهیم کرد :

نرم افزار ادیت فیلم برنامه iMovie

از نرم افزارهای ویرایش فیلم پرطرفدار موجود به شمار می‌رود که به سادگی امکان ترکیب چند ویدیو یا فیلم با یکدیگر را امکانپذیر می‌کند. جالب است بدانید که نرم افزار iMovie به طور مستقیم امکان اشتراک گذاری ویدیو های ویرایش شده کاربران در شبکه ای اجتماعی مختلف مثل فیسبوک و یوتیوب را ارائه می‌کند. یکی دیگر از قابلیت های بسیار عالی این برنامه مربوط به ارائه بستری عالی برای اضافه کردن تریلر به فیلم های موزد نظرتان می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم کاربردی هستید، برنامه iMovie یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

برترین مقالات :

خرید کامپیوتر صنعتی

خرید کامپیوتر استوک

کیس مناسب حسابداری

تست سرعت لپ تاپ

معرفی-بهترین--نرم-افزار-ادیت-فیلم
معرفی-بهترین–نرم-افزار-ادیت-فیلم

نرم افزار ادیت فیلم برنامه Avidemux

اگر به دنبال یک نرم افزار ساده هستید که امکان برش ویدیو، ادغام چند فیلم یا اینکدینگ (Encoding) را فراهم آورد، نرم افزار Avidemux یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این برنامه با فرمت های بسیار متنوعی از جمله ASF، MP4، MPEG و AVI سازگاری دارد و رابط کاربری ساده‌اش اصلی ترین مزیت آن به شمار می‌رود. پس اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم ساده و در عین حال قدرتمند هستید، برنامه Avidemux یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان است.

مقالات پیشنهادی :

مینی کیس های لنوو

مینی کیس های دل

خرید کامپیوتر بالا رده

خرید کامپیوتر اسمبل شده

 معرفی نرم افزار ادیت فیلم
معرفی نرم افزار ادیت فیلم

نرم افزار ادیت فیلم برنامه FFmpeg

برنامه FFmpeg امکان ضبط ویدیو، تبدیل ویدیو از یک فرمت به فرمت دیگر تغییر بیت ریت ویدیو، تغییر ساز ویدیو و غیره را فراهم می‌کند. نکته جالب این برنامه مربوط به آن می‌شود که برنامه مذکور علاوه بر قابلیت ویرایش فیلم، از ویرایش فایل های صوتی هم پشتیبانی می‌کند.

محصولات پیشنهادی :

خرید کامپیوتر لنوو

خرید مینی کیس استوک

خرید لوازم جانبی موبایل

کامپیوتر دسکتاپ اماده

خرید لپ تاپ استوک

خرید کامپیوتر استوک در شیراز

معرفی بهترین  نرم افزار ادیت فیلم
معرفی بهترین نرم افزار ادیت فیلم

نرم افزار ادیت فیلم برنامه AVS Video Editor

به واقع نرم افزار AVS Video Editor یکی از بهترین برنامه هایی است که می‌توانید برای ویرایش فیلم و ویدیو از آن استفاده کنید. این برنامه مجموعه ای از قابلیت های مختلف مثل برش فیلم، حذف کردن بخشی از آن، چسباندن چند فیلم یا کلیپ به یکدیگر، اضافه کردن افکت های مختلف به فیلم، اضافه کردن نوشته و زیرنویس به آن و غیره پشتیبانی می‌کند. به صورت کلی AVS Video Editor با قابلیت های متعددش یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم فعلی موجود برای کامپیوترها محسوب می‌شود.

نرم--افزار-ادیت-فیلم--برنامه AVS-Video-Editor
نرم–افزار-ادیت-فیلم–برنامه AVS-Video-Editor

نرم افزار ادیت فیلم برنامه Windows Movie Maker

یکی دیگر از ابزارهای کاربردی که می‌توانید از آن به منظور ادیت ویدیو یا فیلم های مورد نظرتان استفاده کنید، Windows Movie Maker نام دارد. این برنامه امکاناتی مثل ترکیب چند ویدیو یا یکدیگر، اضافه کردن فایل صوتی به فیلم، اضافه کردن تم و برخی ویژگی های دیگر را ارائه می‌کند. بنابراین Windows Movie Maker هم می‌تواند یکی از نرم افزارهای ویرایش فیلم برتر موجود به شمار آید.

راهنمای خرید :

خرید کامپیوتر ۳ میلیونی

راهنمای خرید کامپیوتر کامل

خرید کامپیوتر اداری