بررسی-کارت-گرافیک
بررسی کارت گرافیک Nvidia Geforce GTX 1650 Ti

کارت گرافیک Nvidi

امروز در مقاله اونیکس کالا قصد داریم به برسی کارت گرافیک بپردازیم . کارت گرافیک از سری Nvidia Geforce GTX 1650 Ti ، پس با ادامه این مقاله همراه باشید .

NVIDIA فروش را از 2 آوریل 2020 آغاز کرد. این کارت نوت بوک معماری Turing است که بر اساس فرایند تولید 12 نانومتر ساخته شده و هدف اصلی آن گیمرها است. 4 گیگابایت حافظه GDDR6 با فرکانس 12 گیگاهرتز عرضه می شود و همراه با رابط حافظه 128 بیتی این امر باعث ایجاد پهنای باند 192.0 گیگابایت می شود .

مشخصات کارت گرافیک

پارامترهای عملکرد عمومی مانند تعداد سایه بان ها ، ساعت هسته GPU ، فرایند تولید ، سرعت بافت و محاسبه. این پارامترها به طور غیرمستقیم از عملکرد GeForce GTX 1650 Ti Mobile صحبت می کنند ، اما برای ارزیابی دقیق باید نتایج معیار و تست بازی را در نظر بگیرید.

فهرستی از مطالب پیشنهادی اونیکس کالا :

راهنمای خرید کامپیوتر صنعتی

راهنمای خرید مانیتور استوک

راهنمای خرید کامپیوتر استوک

معایب مینی کیس استوک

راهنمای خرید کامپیوتر بالا رده

کارت-گرافیک-Nvidia-Geforce-GTX-1650-Ti
کارت-گرافیک-Nvidia-Geforce-GTX-1650-Ti

حافظه

حافظه گرافیک Geforce GTX 1650 Ti پارامترهای حافظه نصب شده در کارت گرافیک Geforce GTX 1650 Ti: نوع ، اندازه ، گذرگاه ، ساعت و پهنای باند آن. توجه داشته باشید که GPU های داخلی با پردازنده ها حافظه اختصاصی ندارند و از یک قسمت مشترک از RAM سیستم استفاده می کنند.

مشخصات-کارت-گرافیک-Nvidia
مشخصات-کارت-گرافیک-Nvidia

اطلاعات مربوط به سازگاری Mobile با سایر اجزای رایانه. هنگام انتخاب پیکربندی رایانه در آینده یا به روزرسانی سیستم موجود ، مفید است. برای کارت گرافیک های نوت بوک ، اندازه نوت بوک ، شکاف اتصال و گذرگاه است ، اگر کارت گرافیک به جای اینکه در مادربرد نوت بوک لحیم شود ، در شکاف قرار داده شود.

خروجی ها

انواع و تعداد اتصالات ویدئویی موجود در Nvidia Geforce GTX 1650 Ti. به طور معمول ، این بخش فقط برای کارت های ویدیو مرجع دسکتاپ مربوط است ، زیرا برای آنهایی که دارای نوت بوک هستند ، در دسترس بودن برخی از خروجی های فیلم به مدل لپ تاپ بستگی دارد.

API هایی که توسط GeForce GTX 1650 Ti Mobile پشتیبانی می شوند ، گاهی اوقات نسخه های خاص آنها را نیز شامل می شوند.

پشتیبانی-از-API-کارت-گرافیک
پشتیبانی-از-API-کارت-گرافیک

جایگاه Geforce GTX 1650 Ti

کارت-گرافیک-Nvidia-Geforce-GTX-1650-Ti
کارت-گرافیک-Nvidia-Geforce-GTX-1650-Ti

نزدیکترین معادل GeForce GTX 1650 Ti Mobile از AMD Radeon RX 5600M است که 1٪ کندتر و 5 رتبه در رتبه بندی ما پایین تر است.

نتایج تست بازی

اونیکس-کالا
اونیکس-کالا
onyxkala
onyxkala

امیدواریم که این مقاله براتون مفید باشه و کارت گرافیک سری NVIdiaرا بهتر شناخته باشد .