Nvidia-Geforce-MX350-کارت-گرافیک
بررسی کارت گرافیک Nvidia Geforce MX350

کارت گرافیک Nvidia Geforce MX350

کارت گرافیک Nvidia

در این مقاله اونیکس کالا میخواهیم با هم یکی دیگر از کارت گرافیک ها را برسی کنیم . کارت گرافیک NVIDIA . برسی مشخصات فنی ، حافظه ، فن آوری ها ، رتبه کارت گرافیک و برسی از لحاظ بازی ها . پس همراه ما باشید .

این کارت نوت بوک معماری Pascal است که بر اساس فرایند تولید 14 نانومتری ساخته شده و هدف اصلی آن گیمرها است. 2 گیگابایت حافظه GDDR5 با فرکانس 7 گیگاهرتز عرضه می شود و همراه با رابط حافظه 64 بیتی این امر باعث ایجاد پهنای باند 56.06 گیگابایت می شود .

فهرستی از مطالب پیشنهادی اونیکس کالا :

راهنمای خرید کامپیوتر صنعتی

راهنمای خرید مانیتور استوک

راهنمای خرید کامپیوتر استوک

معایب مینی کیس استوک

راهنمای خرید کامپیوتر بالا رده

مشخصات کلی کارت گرافیک

پارامترهای عملکرد عمومی GeForce MX350 مانند تعداد سایه بان ها ، ساعت هسته GPU ، روند تولید ، بافت و سرعت محاسبه. این پارامترها به طور غیرمستقیم از عملکرد GeForce MX350 صحبت می کنند ، اما برای ارزیابی دقیق باید نتایج معیار و تست بازی را در نظر بگیرید.

کارت-گرافیک-Nvidia-Geforce-MX350

حافظه , پشتیبانی از API

پارامترهای حافظه نصب شده در GeForce MX350: نوع ، اندازه ، گذرگاه ، ساعت و پهنای باند آن. توجه داشته باشید که GPU های داخلی با پردازنده ها حافظه اختصاصی ندارند و از یک قسمت مشترک از RAM سیستم استفاده می کنند .

API های پشتیبانی شده توسط GeForce MX350 ، بعضی اوقات شامل نسخه های خاص آنها نیز می شود.

بررسی-کارت-گرافیک-Nvidia-Geforce-MX350
بررسی-کارت-گرافیک-Nvidia-Geforce-MX350

رتبه کارت گرافیک Nvidia

گرافیک-Nvidia
گرافیک-Nvidia

تست بازی روی گرافیک Nvidia

نتایج تست بازی های خاص روی کارت گرافیک Nvidia Geforce MX350 بر اساس FPS بوده است . اما شاید گاهی نتایج عکس این موارد را نشان دهد پس بصورت کاملا دقیق روی آن حساب نکنید و فقط بدانید که تا حدود 80 درصد امکان دارد صدق کند .

تست-بازی-کارت-گرافیک-Nvidia
تست-بازی-کارت-گرافیک-Nvidia

مشابه کارت گرافیک Nvidia درAMD

ما معتقدیم که نزدیکترین معادل GeForce MX350 از Radeon RX Vega 9 AMD ، که 1٪ سریعتر و 2 موقعیت بالاتر در رتبه بندی ما است.