کیس-مناسب-حسابداری
کیس مناسب حسابداری

کیس مناسب حسابداری

کیس مناسب حسابداری

با مدرن شدن دنیای امروزی و پیشرفت علم و تکونولوژی زیستن در دنیای ارتباطات امروزی نیازمند به کار گیری ابزار خاص خود میباشد و حال که دنیای دیجیتال به زندگی ما راه پیدا کرده و ظاهرا همه چیز را به خودش وابسته کرده و حالا حالا هم قصد خروج ندارد و روز به روز همه چیز را بیشتر تحت تاثیر قرار میدهد پس اگر نخواهیم خود را از این دنیای مدرن عقب نگه داریم باید تمام ابزارهای خود را به روز کنیم که از جمله این ابزارها کامپیوتر یا همان رایانه است که تقریبا همه ما برای کار خود روزانه چندین ساعت پشت کامپیوتر میگذرانیم بنابراین باید سرعت این کامپیوتر برایتان خیلی مهم باشد چون تقریبا تمام کارهای روزانه خود را با این کامپیوتر انجام میدهیم بنابراین باید دقت کنیم سیستمی که با آن کار میکنیم از هر جهت پاسخ گوی نیاز ما باشد.

کاربرد رایانه و نوع شغل از مهمترین عواملی هستند که هنگام خرید یک سیستم کامپیوتری باید رد نظر گرفت .

در این مقاله سعی داریم کامپیوتر مناسب حسابداری را به شما معرفی کنیم .

کامپیوتر مناسب حسابداری

معمولا حسابدار ها عموما با اطلاعات مالی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی سر و کار دارند که بسیار مهم بوده و حفاظت از آنها امری اساسی است، پس به سیستمی نیازمندیم که بتواند سطح قابل قبولی از امنیت اطلاعات را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد .

شرکت اینتل ابزار  Small Business Advantages را برای این گروه از افراد در نظر گرفته که با خریداری مادربورد های مجهز شده به چیپست اینتل مثل B57 به آنها درسترسی داشت .

شما به کمک این ابزار می توانید بخش های مختلف سیستم را مدیریت کنید، به عنوان مثال پورت های USB  سیستم را قفل نمایید تا کسی نتواند با اتصال حافظه فلش سیستم را آلوده به ویروس کند یا اطلاعات را به سرقت ببرد، هنچنین می توان آن ها را به صورتی برنامه ریزی کرد که از اطلاعات به صورت خودکار نسخه پشتیبان تهیه مند .

کیس مناسب حسابداری

در اینجا میپردازیم به معرفی کیس مناسب جسابداری

کامپیوتر دسکتاپ لنوو مدل ThinkCentre M۵۸

کامپیوتر دسکتاپ لنوو مدل ThinkCentre M۵۸
کامپیوتر دسکتاپ لنوو مدل ThinkCentre M۵۸
کامپیوتر مناسب حسابداری
کامپیوتر مناسب حسابداری

مشخصات پردازنده :

پردازنده کیس مناسب حسابداری دیگر مشخصات
سازنده پردازنده : Intel
سری پردازنده : Core2 Duo
مدل پردازنده : E7500
فرکانس پردازنده : ۲٫۹۳ گیگا هرتز
حافظه پردازنده : ۳ مگابایت
ابعاد : Width 13.3 in/ Depth 14.9 in /Height 3.9 in
وزن : ۷٫۶Kg
حافظه رم : ۲ گیگابایت
نوع حافظه رم : DDR3

یکی از مزیت های این مینی کیس های کوچک بودن آن است که کمترین فضا را اشغال میکند و شما میتوانید به راحتی این مینی کیس را روی میز کار خود قرار دهید بدون این که فضای از میز اشغال کند .

بسیاری از کاربران هستن که این کیس را زیر مانیتور قرار داده تا فضای کمتری را اشغال کند .

کیس-مناسب-حسابداری
کیس-مناسب-حسابداری

یکی از سوالاتی متداولی که کاربران برای این مینی کیس دارند این است که ، آیا این مینی کیس قابل ارتقا است ؟

باید در جواب این سوال بگوییم بله ، تمامی این مینی کیس های مناسب حسابداری قابل ارتقاع هستند ، درصورت تمایل خرید این کیس مناسب حسابداری شما میتوانید با پشتیبانی اونیکس کالا ارتباط برقرار کنید و سیستم مورد نظر خدتان را درصورت تمایل ارتقا دهید .

همچنین لازم به ذکر است که شما درصورت خرید از اونیکس کالا ۳ ماه تعویض بی قیدو شرط کالا و یک سال پشتیبانی فنی رایگان خواهید داشت .

کیس های مناسب حسابداری :

کامپیوتر دسکتاپ لنوو
کامپیوتر دسکتاپ لنوو